PTF Oddział Szczeciński
ul. Wielkopolska 15
70-451 Szczecin
tel.: (+48 91) 444 12 27 / 444 12 48
 faks: (+48 91) 444 14 27
e-mail: ptf@wmf.univ.szczecin.pl

     
liczba odwiedzin:
192652
 
Seminaria w Szczecinie

Instytut Fizyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego

Piątkowe Seminaria w Instytucie Fizyki ZUT mają kilkuletnią tradycję. Celem seminariów jest zdobywanie, pogłębianie wiedzy, dyskusje z różnych dziedzin fizyki i badań prowadzonych w Instytucie Fizyki Politechniki Szczecińskiej. Wyniki własnych badań prezentują pracownicy Instytutu Fizyki, studenci a także zapraszani goście z krajowych i zagranicznych uczelni. Seminaria odbywają się w budynku międzywydziałowym przy Al. Piastów 48/49, w Instytucie Fizyki, 7 piętro sala 726.

W roku akademickim 2014/2015 odpowiedzialnym za prowadzenie seminariów jest
Prof. dr hab. inż Sławomir Kaczmarek
www.if.zut.edu.pl

Instytut Fizyki, Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego

Środowe seminaria w Instytucie Fizyki Uniwesytetu Szczecińskiego: W każdą środę o 12:30 pracownicy Instytutu Fizyki spotykają się by wysłuchać i przedyskutować ciekawe i intrygujące zagadnienia, które badane są przez nich samych i naukowców z całego świata. Ze względu na szerokie spektrum tematów każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie.

http://wmf.univ.szczecin.pl

Seminaria kosmologiczne w Instytucie Fizyki Uniwesytetu Szczecińskiego: Piątkowe spotkania naukowe odbywają się o godzinie 12:30 w sali 301 i dotyczą zagadnień ewolucji kosmosu w najdrobniejszych aspektach fizycznych a także często i filozoficznych. Zarówno gospodarze jak i zaproszeni goście w ciekawy sposób przybliżą te odległe dla przeciętnego człowieka tematy. W trakcje seminariów można swobodnie zadawać pytania, ponieważ cechą spotkań jest luźna atmosfera.

http://cosmo.fiz.univ.szczecin.pl